Tanıt Kendini!ÇEŞME'DEN SELAMLAR :)

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MLEVVENTS
Ad: Levent ŞAHİNER

ÇEŞME'DEN SELAMLAR :)

Mesaj gönderen MLEVVENTS »

İsmim soy ismim Levent Şahiner Çeşme'de ikamet ediyorum. Uzun yılardır F1 CM ağırlıklı olmak üzere ACC v ROOMRACE simülasyonlarını da kullanıyorum. Bu keyifli hobiye 2010 yılında başladım ve kadim bir dostumla, kendisinin de tavsiyesi ile daha organize ve planlı şekilde bu tür turnuva ve organizasyonlara katılmayı planlıyordum bugüne kısmet oldu. Uzun yıllar uluslararası kültür turları düzenleyen bir acentedeki görevimi bıraktım ve şu sıralar virüs salgını nedeni ile eve kapandım. Yarışlar için PC üzerinden bağlanmayı tercih ediyorum ve kullandığım cihazlar ;

KULLANDIĞIM PC : ASUS ROG GR8 II , Intel (R) Core (TM) i5-7400 CPU @ 3.00 GHz , 8GB Ram ve 64 Bit
DİREKSİYON SETİM : LOGITECH G920
KULAKLIĞIM : STEEL SERIES ARCTIS 5 (7.1)

Umuyorum ki bugün itibariyle düzenlenen bu tür organizasyonlara katılma , organizasyon döneminde ya da haricinde güzel ve keyifli dostluklar kurarak keyifli anlar paylaşıp bilgi alışverişinde bulunabileceğimiz bir ortam devam ettirme şansı bulabilirim. Böyle keyifli işlerde emeği geçen ve bu işlere gönül vermiş herkese teşekkürler tekrardan.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: ÇEŞME'DEN SELAMLAR :)

Mesaj gönderen Boundless »

Merhaba Aramıza Hoşgeldini ;
Asıl biz teşekkür ederiz bizi bulup aramıza katıldığınız için. Özel etkinliklere ve yeni başlayan Akademi sezonunda sizide aramızda görmek isteriz. Pistte görüşmek üzere

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön