Sim Racing DonanımlarıFanatec DD2 Alınır mı

Sim Racing donanımları hakkında her şey.

Moderatör: Moderatörler

soveyl
Has thanked: 1 time

Fanatec DD2 Alınır mı

Mesaj gönderen soveyl »

Merhaba, son zamanlarda direksiyon setlerine merak saldım. Hissiyatı gerçeğe en yakın, kalitesi ve performansı memnun edecek bir direksiyon seti almak istiyorum. Küçük bir araştırma yaptım yalnız aklıma takılan birkaç soru var. Fanatec DD2 almayı düşünüyorum. Direct Drive teknolojisine sahip olduğu için. iRacing'de falan genel olarak geri bildirim ve hissiyat olarak çok tatmin ettiğini söylüyorlar ama benim merak ettiğim her oyunda aynı hissiyatı, geri bildirimi verir mi? Yani Forza Horizon 5 , Assetto Corsa ya da ETS gibi oyunları oynarken de sağlam hissiyat verir mi yoksa kayışlı sistem direksiyon setleriyle yakın performans mı sergiler? Bir de Fanatec markasının ürünlerini Türkiye'de deneyebileceğim - satan mağaza ya da internet sitesi var mı? Asıl amacım yarışlarda süre yapmak değil keyif için yarışmak, drift yapmak ve bunları yaparken gerçeğe yakın maksimum hissiyat almak . Bu konuda bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Farklı marka model önerilerinize de açığım.
Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: Fanatec DD2 Alınır mı

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Maalesef Fanatec'in TR'de resmi satıcısı yok ve son gümrük yasaları ile beraber sitesinden bireysel ithalat ile maalesef ürün alınamıyor, Ticari olarak vergilendiriliyor.

Moza ve Simagic ürünlerine bakabilirsiniz. Moza'lar şuan TR resmi satıcısı stoklarında var aynı zamanda Simagic'ler de aynı firma tarafından bu ay stoklara girmiş olacak.
The World is Mine!
soveyl
Has thanked: 1 time

Mesaj gönderen soveyl »

Aranel Ciryatan yazdı:Maalesef Fanatec'in TR'de resmi satıcısı yok ve son gümrük yasaları ile beraber sitesinden bireysel ithalat ile maalesef ürün alınamıyor, Ticari olarak vergilendiriliyor.

Moza ve Simagic ürünlerine bakabilirsiniz. Moza'lar şuan TR resmi satıcısı stoklarında var aynı zamanda Simagic'ler de aynı firma tarafından bu ay stoklara girmiş olacak.
Teşekkürler, peki direct drive sistemler her oyunda fark yaratıyor mu? Bir de bu markaların kalitesi fanatec ayarında mı ? Deneyimleme şansınız oldu mu?
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

soveyl yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:Maalesef Fanatec'in TR'de resmi satıcısı yok ve son gümrük yasaları ile beraber sitesinden bireysel ithalat ile maalesef ürün alınamıyor, Ticari olarak vergilendiriliyor.

Teşekkürler, peki direct drive sistemler her oyunda fark yaratıyor mu? Bir de bu markaların kalitesi fanatec ayarında mı ? Deneyimleme şansınız oldu mu?
Buradan Moza Racing ile ilgili videolarımı izleyebilirsiniz :)

https://www.youtube.com/watch?v=At2hhcP ... KaFVrhzpmb

Simagic henüz TR gelmediği için test etme şansım olmadı.

Forza gibi arcade oyunlar dışındaki tüm simülasyonlarda iyi performans alırsınız.
The World is Mine!

“Sim Racing Donanımları” sayfasına dön