iRacingiRacing

iRacing konuları

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Re: iRacing

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

1 Mart’a kadar üyeliği bitmiş kullanıcılar için 3 aylık üyelik 33$ yerine 24.75$. Kullanmanız gereken kod ; “ PRLAPSED3M25 “

Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Anlamadığım şu. Şu an Steam de aylık ücreti 18₺. 18x3 =54₺ yaklaşık 15$ 3 aylığı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

Zin yazdı:Anlamadığım şu. Şu an Steam de aylık ücreti 18₺. 18x3 =54₺ yaklaşık 15$ 3 aylığı.

Yıllık üyelik 109 lira ona bakılırsa ama üyeliği iRacing üzerinden başlayan kullanıcılar Steam'den üyelik yenileyemiyor veya içerik alamıyor.

Yeni üyeye Steam alternatifi veya kendi sitelerinde % 50 indirim varken üyeliği devam eden veya biten kişilere sunulan indirim % 25'e düşürüldü. Eski üyeleri kaz gibi yoluyorlar maalesef...

Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Ozan Ulkugil yazdı:
Zin yazdı:Anlamadığım şu. Şu an Steam de aylık ücreti 18₺. 18x3 =54₺ yaklaşık 15$ 3 aylığı.

Yıllık üyelik 109 lira ona bakılırsa ama üyeliği iRacing üzerinden başlayan kullanıcılar Steam'den üyelik yenileyemiyor veya içerik alamıyor.

Yeni üyeye Steam alternatifi veya kendi sitelerinde % 50 indirim varken üyeliği devam eden veya biten kişilere sunulan indirim % 25'e düşürüldü. Eski üyeleri kaz gibi yoluyorlar maalesef...

Anladım. O zaman Steam üyesi olmayan üyelere karşı bir indirim bu. Teşekkür ediyorum

Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Cetmen
Ad: Hüseyin çetmen
Has thanked: 16 time
Been thanked: 5 time

Mesaj gönderen Cetmen »

merhaba arkadsşlar iracinge yeni başladımda mazda gşobal de yarışmsk istiyiyorum official race lere mi girmeliyim yoksa popular race lere mi be ikisinin farkı nelerdir
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Cetmen yazdı:merhaba arkadsşlar iracinge yeni başladımda mazda gşobal de yarışmsk istiyiyorum official race lere mi girmeliyim yoksa popular race lere mi be ikisinin farkı nelerdir

Mazda globalde pek sürme fırsatım olmadığından soruyu üstad @Ozan Ulkugil e yönlendiriyorum :)
Cetmen
Ad: Hüseyin çetmen
Has thanked: 16 time
Been thanked: 5 time

Mesaj gönderen Cetmen »

ahmetis yazdı:
Cetmen yazdı:merhaba arkadsşlar iracinge yeni başladımda mazda gşobal de yarışmsk istiyiyorum official race lere mi girmeliyim yoksa popular race lere mi be ikisinin farkı nelerdir

Mazda globalde pek sürme fırsatım olmadığından soruyu üstad @Ozan Ulkugil e yönlendiriyorum :)

peki official race la popular race in farkı ne
Kullanıcı avatarı
NedimGBT
Ad: Nedim GBT
Has thanked: 135 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen NedimGBT »

iracing te oficcial ve unofficial olmak üzere 2 yarış tipi var.
Popular yarış dediği senin baktığın anda kayıtlı olan yarışların listelediği ekrandır.
Başarılar ...
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Bende katildim bakalim. Icerik konusu beni oldukca zorlayacak maddi anlamda :D
Kullanıcı avatarı
NedimGBT
Ad: Nedim GBT
Has thanked: 135 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen NedimGBT »

Üyeliği steam den aldınız diye tahmin ediyorum. Yaz indiriminde bedava ya geldi neredeyse :) iyi yarışlar şimdiden @Painkiller.

“iRacing” sayfasına dön