VideolarNewbie Ligi Yarışları - Mehmet Uğur(-BMW-)

Video paylaşım alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Newbie Ligi Yarışları - Mehmet Uğur(-BMW-)

Mesaj gönderen MUE »

Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Re: Newbie Ligi Yarışları - Mehmet Uğur E

Mesaj gönderen MFlys »

İlk yorumu videonun yardımcı oyuncusu olarak ben yapayım :D Arkadan takip ederken çok olağan dışı bir hareket olmadıkça çarpmam bir ayağım sürekli frende, sadece.. tampon tampona heyecanı seviyorum diyeyim. Virajlarda ise (selektör yaptığın viraj dışında onda araba kafadan kaydı) genelde 1 araba boyu kadar önde olduğum için kendi konumumu koruyarak dönmeye çalıştım. Sinirlendirdiysem affola, ilk yarış tecrübem.
Kullanıcı avatarı
op7ic
Has thanked: 181 time
Been thanked: 94 time

Mesaj gönderen op7ic »

video başlı başına Gerilim/Aksiyon ile dolmuş taşmış ama fazla bir olay olmamış benim replay den sana birşeyler atacağım :D
A F F A L T E R B A C H
Kullanıcı avatarı
MFlys
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

op7ic yazdı:video başlı başına Gerilim/Aksiyon ile dolmuş taşmış ama fazla bir olay olmamış benim replay den sana birşeyler atacağım :D

Ölüm gibi bir şey oldu ama hiç kimse ölmedi :D
Kullanıcı avatarı
op7ic
Has thanked: 181 time
Been thanked: 94 time

Mesaj gönderen op7ic »

yarış başundaki arkadan temasdan spin attığım sahneyi replay almamış başka replaydan alırım orayı buradaki gif de 3 sahne var 2 kişi bana çarpıp aracımdan tepip yoldan çıktılar fakat onlar sığmadı :D

Resim
A F F A L T E R B A C H
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

MFlys yazdı:İlk yorumu videonun yardımcı oyuncusu olarak ben yapayım :D Arkadan takip ederken çok olağan dışı bir hareket olmadıkça çarpmam bir ayağım sürekli frende, sadece.. tampon tampona heyecanı seviyorum diyeyim. Virajlarda ise (selektör yaptığın viraj dışında onda araba kafadan kaydı) genelde 1 araba boyu kadar önde olduğum için kendi konumumu koruyarak dönmeye çalıştım. Sinirlendirdiysem affola, ilk yarış tecrübem.

Yarışın verdigi heyecandan ben ne dedigimi biliyormuyum. Ne sinirlenmesi estağfurullah. Arkada sizi kollamaktan konstre olamadım neredeyse kaza yapıcam diye. Birde öne geçince virajlarda hızımı çok kesiyordunuz. Keşke yarış öncesi daha çok antrenman yapsaydınız. Sizin adınaza daha iyi işler çıkara bilirdiniz. Viraja hızlı giriyorsunuz, savrulup tam geri içeri kapanıyorsunuz. O sıra ben geliyorum size çarpmamak için viraj içinde fren yapıyorum. :) İlk yarışa göre çok çok iyisiniz. :) Kaçıncı yarışı olupta, ortalıkta kasap gibi gezeni çok gördük. :) :) Mücadeleniz için tebrik ederim. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

op7ic yazdı:yarış başundaki arkadan temasdan spin attığım sahneyi replay almamış başka replaydan alırım orayı buradaki gif de 3 sahne var 2 kişi bana çarpıp aracımdan tepip yoldan çıktılar fakat onlar sığmadı :D

Resim

Gıflere ne güldüm ya. Yok öyle bir şey :D O son viraj çıkışını da koy oda efsane :D
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen ahmetibis »

Hee son gifteki dengesiz benim o virajda çok kontrolü kaybettim. Kusura bakmayın cezam neyse çekerim.
Kullanıcı avatarı
MFlys
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

-BMW- © yazdı:
MFlys yazdı:İlk yorumu videonun yardımcı oyuncusu olarak ben yapayım :D Arkadan takip ederken çok olağan dışı bir hareket olmadıkça çarpmam bir ayağım sürekli frende, sadece.. tampon tampona heyecanı seviyorum diyeyim. Virajlarda ise (selektör yaptığın viraj dışında onda araba kafadan kaydı) genelde 1 araba boyu kadar önde olduğum için kendi konumumu koruyarak dönmeye çalıştım. Sinirlendirdiysem affola, ilk yarış tecrübem.

Yarışın verdigi heyecandan ben ne dedigimi biliyormuyum. Ne sinirlenmesi estağfurullah. Arkada sizi kollamaktan konstre olamadım neredeyse kaza yapıcam diye. Birde öne geçince virajlarda hızımı çok kesiyordunuz. Keşke yarış öncesi daha çok antrenman yapsaydınız. Sizin adınaza daha iyi işler çıkara bilirdiniz. Viraja hızlı giriyorsunuz, savrulup tam geri içeri kapanıyorsunuz. O sıra ben geliyorum size çarpmamak için viraj içinde fren yapıyorum. :) İlk yarışa göre çok çok iyisiniz. :) Kaçıncı yarışı olupta, ortalıkta kasap gibi gezeni çok gördük. :) :) Mücadeleniz için tebrik ederim. :)

Teşekkür ederim :D Bayram tatilindeyken ayarlar fixlendiği için arabaya alışamadım. Neden bilmiyorum ama lig boyunca daha çok 2li mücadelemiz olacak gibi geliyor :D
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

MFlys yazdı:
-BMW- © yazdı:

Teşekkür ederim :D Bayram tatilindeyken ayarlar fixlendiği için arabaya alışamadım. Neden bilmiyorum ama lig boyunca daha çok 2li mücadelemiz olacak gibi geliyor :D

İnşallah kapışırız. :) Turuncu araç, Arif arkadaşa aitti galiba. Onunlada güzel kapışma oldu. İnşallah böyle mücadeleler görürüz. yaşarız. :)
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

“Videolar” sayfasına dön