Pazar YeriWheel Stand Pro Herşey Dahil =250 TL=

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Re: Wheel Stand Pro Herşey Dahil =250 TL=

Mesaj gönderen MFlys »

Aranel Ciryatan yazdı:
Apostt yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:Stand alacaklar için son 15 stand arkadaşlar bilginize. Acele edip Özkan ile iletişime geçin. Bir daha bu fiyata gelmeyecekmiş!

Mehmet selam, biraz kullanım tecrübesi ve görsel atman mümkün olur mu acaba foruma? Oynama vs durumu nedir, stabilitesi memnun etti mi seni?

Ben daha tecrübe edemedim çünkü T3PA-PRO ile kullanmak için extra bir aparat gerekiyor. Onu bir türlü çözersem deneyimlerimi paylaşıcam. Genel olarak ürün kalitesi güzel gözüküyor. Ayrıca Özkan arkadaşımız bu alanda ciddi işelere girişme hedefleri var. Pedal vs gibi ekipmanlar üretmeyi planlıyor. Bakalım ilerleyen günlerde bizlere nasıl sürprizler yapacak :D

Üretmeyi derken sanırım beni haklı çıkarıyor.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

MFlys yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:
Apostt yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:Stand alacaklar için son 15 stand arkadaşlar bilginize. Acele edip Özkan ile iletişime geçin. Bir daha bu fiyata gelmeyecekmiş!

Mehmet selam, biraz kullanım tecrübesi ve görsel atman mümkün olur mu acaba foruma? Oynama vs durumu nedir, stabilitesi memnun etti mi seni?

Ben daha tecrübe edemedim çünkü T3PA-PRO ile kullanmak için extra bir aparat gerekiyor. Onu bir türlü çözersem deneyimlerimi paylaşıcam. Genel olarak ürün kalitesi güzel gözüküyor. Ayrıca Özkan arkadaşımız bu alanda ciddi işelere girişme hedefleri var. Pedal vs gibi ekipmanlar üretmeyi planlıyor. Bakalım ilerleyen günlerde bizlere nasıl sürprizler yapacak :D

Mevcut ürünler Polonya'dan geldi ve gümrük süreci oldu hatta. Fakat asıl planları özellikle pedal vs tarzı ürünleri uygun fiyatlı olarak TR'de üretmek ve kalite düşürmeden üretmek.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
MFlys
Ad: Mustafa Uçar
Has thanked: 7 time
Been thanked: 27 time
İletişim:

Mesaj gönderen MFlys »

Aranel Ciryatan yazdı:
MFlys yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:
Apostt yazdı:

Mevcut ürünler Polonya'dan geldi ve gümrük süreci oldu hatta. Fakat asıl planları özellikle pedal vs tarzı ürünleri uygun fiyatlı olarak TR'de üretmek ve kalite düşürmeden üretmek.

O zaman çok güzel, kalite iyi olduğu sürece elimizden geldiğince yardımcı oluruz

Bu arada ilk el freni ve sequental box pls :D
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

ahaha @28samuray28 sana diyiy bak Mustafa ilk el freni diyor :)
The World is Mine!
28samuray28
Ad: ozkan
Has thanked: 3 time

Mesaj gönderen 28samuray28 »

Arkadaslar destek için saolun her direksiyona uyumlu ayrı bi konsol aracı dusunebilirsiniz pedal elfreni vites stand satışları bitsin bu projelere başlanacaktır tasarim konusunda fikirlerinizi bekliyorum. ..
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

28samuray28 yazdı:Arkadaslar destek için saolun her direksiyona uyumlu ayrı bi konsol aracı dusunebilirsiniz pedal elfreni vites stand satışları bitsin bu projelere başlanacaktır tasarim konusunda fikirlerinizi bekliyorum. ..

Dostum selam,hala satıyormusun bu ürünü.
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Sahibinden.com'da ilanı vardı Özkan Bey'in ben satın aldım 2 ay önce.
Resim

“Pazar Yeri” sayfasına dön