Sohbet & GeyikTOSFED YILDIZINI ARIYOR

Forum kuralları dahilinde serbest sohbet alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ozgurx
Ad: ozgur
Has thanked: 9 time
Been thanked: 30 time

TOSFED YILDIZINI ARIYOR

Mesaj gönderen ozgurx »

http://www.tosfedyildiziniariyor.com/#adaylik-sartlari
Resim

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, FIAT Türkiye sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘TOSFED Yıldızını Arıyor’ projesi ile, 18-25 yaş arası genç sürücülere yarışma imkanı sunuyor.

Projeye başvuran tüm sürücülerin yarış otomobilli kullanacağı seçmeler, TOSFED Körfez Yarış Pisti ve daha sonra açıklanacak farklı bölgelerde gerçekleştirilecek... Elemeler sonunda, 10 erkek ve 2 kadın olmak üzere 12 sürücüye Fiat Egea yarış otomobilleri ile yarışma imkanı tanınacak.

Projeye katılım 1000 kişi ile sınırlandırılmış olup, kontenjan dolduğunda kayıt işlemi sona edecektir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:

Re: TOSFED YILDIZINI ARIYOR

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

500 TL lisans ücretini de hatırlatmak isterim.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Elemelerin tarihi hakkında bir bilgi var mı? Gidip lisans alıp katılamazsam olan parama olacak.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Önden bir para almaları bence çok yanlış olmuş. Ben katılmak istiyordum. Fakat, ücretli oldugunu duyunca geri vazgeçtim. Daha makul bir fiyat olsaydı. O zaman olabilirdi. Bu fiyatta çokmu pahalı, değil.
Hiç pistte çıkmamış adamdan lisans parası almak? Şöyle olsaydı tamam derdim. Elemeye girme ücretsiz. Elemeden geçersen o zaman bir lisans ücreti isterdiniz. Ben başarılıyım, devam etmek istiyorum der, 500 tl yi verir devam ederdim. Ama böyle direk sen gel 500 tl ver ondan sonra elemeye katıl.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
ozgurx
Ad: ozgur
Has thanked: 9 time
Been thanked: 30 time

Mesaj gönderen ozgurx »

lisans ucreti olan 500 tl araca binmek ve belli bir lisans olayı eğer ilk 12 kişi içerisine girerseniz size lisans paranız geri odenebiliyor ve ondan sonraki tum yarıs için olan her şeyiniz karşılanıyor yanmaz don mon falan filan a dan z ye kadar yol yemek kayıt yaptırdıktan sonra telefonla iletişime geçin zaten kayıttan sonra lisansı alırken para ödüyorsun TOSFED deki arkadaslardan daha detaylı bir bilgi alırım 1 2 gun içerisinde ilgilenen varsa zaten bu gun başlamıs kayıtlar :)

Kayıtlar 30 Nisan akşamından itibaren http://www.tosfedyildiziniariyor.com web sitesinden yaptırılabilecek.
Resim

“Sohbet & Geyik” sayfasına dön