Tanıt Kendini!Mehmet Uğur ELVEREN / MUE

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mehmet Uğur ELVEREN / MUE

Mesaj gönderen MUE »

Herkes yazıyor, didim bende yazayım. :)

Adım Mehmet, 96 doğumluyum. Okul olarak biraz ağır kaldım. :) Açık Ögretim okuyorum. Şuan için çalışmıyorum. Adımdan da anlaşılacagı üzerine Bmw hastasıyım. Eski Bmwler özellikle, çok hoşuma gidiyor. E46 320D kullanmıştım. Kısa bir süre. Gerçekten anlatılmaz yaşanır, denilen şey bu olsa gerek. Her şeyin mekanik olduğunu hissetmek bambaşka bir duygu. Kendimi bildim bileli, yarış oyunu oynuyorum ve arabalara karşı bir ilğim var. Aynı zamanda SuperSuport motorlarada ilğim var. Bundan bir yıl önce yarış oyunu ararken, Pcars'a rastladım. Videolarda falan çok iyi duruyordu oyun. Sonra yorumlara falan bakarken Assettoya denk geldim. Dedim ki aradığım oyun sanırım bu. Videolarına falan bakıp kendi kafamda değerlendirerek ve DH'ye sorarak aldım diye bilirim. :) Bu zamana kadar oynadığım, en iyi oyun/simülasyon Assetto'dur.

Oyunu aldık, bir topluluk ile oynayamıyorduk. DH'de Godvater(Arda) ile tanıştım. O server açtı biraz orada etkinlik yaptık. Sonra bir süre etkinlik falan yapamadık. Üşengeçlikten mi diyelim, işlerden güçlerden mi diyelim yapamadık. Sonra bir fırtına gibi, Aranel Ciryatan(Mehmet Erdem) konuya geldi. Ve bir baktık, Abarth 500 ile pistteyiz. :)
Verdiğin emekler için teşekkürler, ve emekler boşa gitmez.

İyi forumlar.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: Mehmet Uğur ELVEREN / -BMW-

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Ben teşekkür ederim Mehmet. hep beraber bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Sonuçta bu hobimiz ve bu hobiden ne kadar zevk alırsak bizim için o kadar iyi :D
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Mehmet Uğur ELVEREN / -BMW-

Mesaj gönderen Boundless »

Tekrardan hoş geldin Mehmet U.E

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön